Gizem Özer / Nöbetçi GazeteBursalılar, sandıkların tamamı açılmadan aradaki fark yüzünden kent merkezinde CHP'nin zaferini kutlarken, AK Parti sessizliğe büründü.AK Parti İl Binasında gazetecilerin bekleyişi sürerken, partiden henüz bir açıklama gelmedi.Ancak, Nöbetçi Gazete Muhabiri Gizem Özer'in bildirdiğine göre il teşkilatının yöneticileri şu sıralar bir durum değerlendirmesi için toplantı yapıyor.AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan ile birlikte, Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da toplandığı yer aldıkları bilgisi aktarıldı.Bu arada, AK Partililerin Şehreküstü’nde konuşma yapılmak üzere kurduğu platformun önünde de sessizlik var.Gizem Özer
Bursa
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 23:06
Güncelleme: 31 Mart 2024 - 23:20
Ak Parti Bursa'da kritik toplantı!
CHP’nin Büyükşehir’de yarışı fark atarak önde götürmesi ve bazı ilçelerde de yine ipi göğüslemeye çok yakın olduğu Bursa’da, AK Parti cephesinde derin sessizlik var.
Bursa
31 Mart 2024 - 23:06
Güncelleme: 31 Mart 2024 - 23:20