Yöre Mahallesi’ndeki ormanlık alanda akşam saatlerinde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayıldı.İhbar üzerine bölgeye Orman İşletme Müdürlüğü, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri ve Kuyucak Belediyesi'ne ait su tankerleri sevk edildi.Vatandaşların da söndürme çalışmalarına destek verdiği yangına müdahale sürüyor.Haber Merkezi
Gündem
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 02:44
Aydın'da orman yangını
Aydın’ın Kuyucak ilçesindeki ormanlık alanda çıkan yangına ekipler müdahale ediyor.
Gündem
08 Haziran 2024 - 02:44