BursaSu ve Bursa Jeotermal A.Ş. Genel Müdürü Erman Aydıngün, Marmara Adalar Belediye Başkanı Aydın Dinçer'i makamında ziyaret etti.Ziyaret sırasında Aydıngün, Başkan Dinçer ile Marmara Adası Belediyesi’nin sunduğu hizmetler, belediye tesislerinin durumu ve adaya bağlı yazlık bölgelerdeki işletmelerin su tüketimi konularında kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdi.Görüşmede özellikle BursaSu’yun bölgelerdeki kullanımı hakkında değerlendirme yapıldı.Aydıngün, su kaynaklarının verimli kullanımı ve yönetimi konularına da dikkat çekti.Toplantıda, Marmara Adası'ndaki su kaynaklarının sürdürülebilirliği ve su tüketiminin dengelenmesi konularında iş birliği yapılması kararlaştırıldı. Aydıngün, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Marmara Adası'nın su yönetimi konusundaki hassasiyetine vurgu yaparak, yapacakları iş birliklerinin bölgenin geleceği için önem taşıdığını belirtti.Haber Merkezi
Bursa
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 16:18
Aydıngün'den BursaSu için önemli görüşme
BursaSu ve Bursa Jeotermal A.Ş. Genel Müdürü Erman Aydıngün, Marmara Adalar Belediye Başkanı Aydın Dinçer'i ziyaret etti.
Bursa
31 Mayıs 2024 - 16:18