Başkan Erkan Aydın, Bursa'da ilk olan ve bugün açılışı yapılan Osmangazi Halk Lokantası dolayısıyla, "Günün menüsü belli; sevgi, emek ve insana verilen değer." açıklamasıyla bir paylaşım yaptı.Başkan Aydın'ın paylaşımı şu şekilde:"Biliyorum yetmiyor, yetmediği yerde birbirimize omuz vereceğiz. Dayanışmayla gelecek güzel günleri de hep birlikte oluşturacağız. Bugün açılışını yaptığımız Osmangazi Halk Lokantası da sosyal belediyecilik anlaşıyla kentimizde önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Günün menüsü belli; sevgi, emek ve insana verilen değer. Açılışımıza katılan bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum."
İlminur AtçıBiliyorum yetmiyor, yetmediği yerde birbirimize omuz vereceğiz. Dayanışmayla gelecek güzel günleri de hep birlikte oluşturacağız. Bugün açılışını yaptığımız Osmangazi Halk Lokantası da sosyal belediyecilik anlaşıyla kentimizde önemli bir ihtiyacı karşılayacak.
— Erkan AYDIN (@erkanecz) June 10, 2024
Günün menüsü… pic.twitter.com/lNKovZws6d