Başkan Aydın, X hesabından günün anlam ve önemine ilişkin şu ifadeleri kullandı:"Toplum sağlığına hizmet etmenin ve insanların yaşamlarını iyileştirmenin önemli bir parçası eczacılık. Her ne kadar günümüz koşullarında zor şartlar altında çalışsa da meslektaşlarım, hep gurur duydum mensubu olmaktan bu mesleğin. Eczacılık Günü kutlu, sağlık dolu günler bizimle olsun…"
Dila Sude HünToplum sağlığına hizmet etmenin ve insanların yaşamlarını iyileştirmenin önemli bir parçası eczacılık. Her ne kadar günümüz koşullarında zor şartlar altında çalışsa da meslektaşlarım, hep gurur duydum mensubu olmaktan bu mesleğin. Eczacılık Günü kutlu, sağlık dolu günler bizimle… pic.twitter.com/Zvd0sJC5fj
— Erkan AYDIN (@erkanecz) May 14, 2024