Başkan Mustafa Bozbey, sosyal medya hesabından hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) önceki dönem Gemlik İlçe Başkanı İbrahim Ayvat için bir taziye mesajı paylaştı.
Başkan Bozbey'in paylaşımı şu şekilde:"Cumhuriyet Halk Partisi Önceki Dönem Gemlik İlçe Başkanımız İbrahim Ayvat’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun."
![](https://www.nobetcigazete.com/images/files/2024/06/665ca521bc9af.jpg)
İlminur AtçıCumhuriyet Halk Partisi Önceki Dönem Gemlik İlçe Başkanımız İbrahim Ayvat’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.
— Mustafa Bozbey (@mustafabozbey) June 2, 2024