Tarihi Kentler Birliği’nde başkan seçilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ve yönetimine başarılar dileyen Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi:"Tarihi Kentler Birliği’nde başkan seçilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ı ve yönetimini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Başkentimizde örnek uygulamalara imza atan Yavaş’ın, yerel politikalar hazırlanmasında öncülük edeceğine inanıyoruz."
Sema ÜstüntaşTarihi Kentler Birliği’nde başkan seçilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ı ve yönetimini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Başkentimizde örnek uygulamalara imza atan Yavaş’ın, yerel politikalar hazırlanmasında öncülük edeceğine inanıyoruz. pic.twitter.com/Vb9AuyWjJo
— Deniz Dalgıç (@denizdalgic) June 8, 2024