Değirmenönü Mahalle sakinlerinden Öztürk ailesinin evine misafir olan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, o anları X sosyal medya hesabı üzerinden şu şekilde paylaştı:"Değirmenönü Mahalle sakinlerimizden Öztürk ailesinin hanesine misafir oldum. Dualarını ve muhabbetini bizden esirgemeyen her bir komşumuza teşekkür ediyorum."
Sema ÜstüntaşDeğirmenönü Mahalle sakinlerimizden Öztürk ailesinin hanesine misafir oldum.
— Oktay Yılmaz (@oktayyilmaz16) June 2, 2024
Dualarını ve muhabbetini bizden esirgemeyen her bir komşumuza teşekkür ediyorum. pic.twitter.com/icy7so3j0a