Merkez Nilüfer ilçesi Odunluk Mahallesi'ne aç kalan domuz sürüsü indi. O sırada araçlarıyla yoldan geçen bir aile domuz sürüsünü görünce durdu. Domuz sürüsünün yakınlarında duran aile bir süre sonra yoluna devam etti. Domuz sürüsü ise çöp konteynerlerinde yemek aradıktan sonra geldikleri ormanlık alana giderek gözden kayboldu.
Bursa
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 10:35
Bursa'da aç kalan domuz sürüsü şehir merkezinde
Bursa'da aç kalan domuz sürüsü şehir merkezine inerek bir süre yemek aradı.
Bursa
15 Mayıs 2024 - 10:35
İlginizi Çekebilir