Kestel ilçesinde Yasemin Bahar, Yıldırım ilçesinde Ferhat Yıldırım ve Mustafakemalpaşa ilçesinde ise Özlem Bayraktar, DEVA Partisi’nin Bursa’daki belediye başkan adayları olarak belirlendi.DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yaptığı konuşmada, adayların ilçelerinin ihtiyaçlarını anlayan, tecrübeli ve donanımlı isimler olduğunu belirtti. Adayların, ilçe halkının taleplerine kulak verecekleri ve sürdürülebilir projelerle ilçelerini daha yaşanabilir hale getireceklerini vurguladı.DEVA Partisi, yerel yönetimde şeffaflık, adalet ve hizmet odaklı yaklaşımıyla, Bursa’nın her ilçesinde güçlü bir temsil ve hizmet sunmayı hedefliyor.Adaylar, ilçe halkının desteği ve güveniyle, gelecek dönemde ilçelerini daha ileriye taşımak için çalışacaklarını ifade ettiler. Haber Merkezi
Bursa
Yayınlanma: 31 Ocak 2024 - 16:13
DEVA Partisi, Bursa'da belediye başkan adaylarını açıkladı
DEVA Partisi, 2024 yerel seçimlerine yönelik Bursa’da üç ilçenin belediye başkan adaylarını Ankara’da düzenlenen bir lansmanla resmi olarak açıkladı.
Bursa
31 Ocak 2024 - 16:13