Alınan bilgilere göre, Peyas Mahallesi Peyas Caddesi’nde Toplumsal Madde ve Madde Bağımlıları Mücadele Derneği (TMMBMED) Diyarbakır İl Başkanlığına gelen 5 kişi, içeridekilerle tartıştı. Taraflar arasında çıkan silahlı kavgada A.G.F. (21) ve ismi öğrenilmeyen 1 kişi yaralandı.112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalenin ardından kentteki hastanelere sevk edildi. Polis, ifadeleri alınmak üzere 2 kişiyi emniyete götürürken, kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.İHA
Asayiş
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 21:01
Diyarbakır'da uyuşturucu ile mücadele derneğinde silahlı kavga!
Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde uyuşturucu ile mücadele derneğinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.
Asayiş
26 Mart 2024 - 21:01