'A Milli Takım EURO 2024' şarkısına destek veren Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, "Bu şarkıyı Ay Yıldız her sahaya çıkışında büyük bir coşkuyla söyleyeceğiz" dedi.Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Aydın, şarkıya şu şekilde destek verdi:"Euro 2024 şarkısı yayınlanmış. Bu şarkıyı Ay Yıldız her sahaya çıkışında büyük bir coşkuyla söyleyeceğiz. #Euro2024’te başarılar #BizimÇocuklar"
Sema Üstüntaş
![](https://www.nobetcigazete.com/images/files/2024/06/66647b7f3b19b.png)