Fenerbahçe kulübü ağustos ayında Real Madrid'e gönderdiği Arda Güler'i unutmadı.Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla altyapısında yetiştirdiği milli futbolcu Arda Güler'e final karşılaşmasında başarılar diledi.Fenerbahçe'nin paylaşımı şu şekilde:"Altyapımızda yetişen, ülkemizi yurt dışında gururla temsil eden göz bebeğimiz Arda Güler'e Şampiyonlar Ligi finalinde başarılar dileriz.Haydi Arda, kalbimiz ve desteğimiz seninle!"
İlminur AtçıAltyapımızda yetişen, ülkemizi yurt dışında gururla temsil eden göz bebeğimiz Arda Güler'e Şampiyonlar Ligi finalinde başarılar dileriz.
— Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) June 1, 2024
Haydi Arda, kalbimiz ve desteğimiz seninle! pic.twitter.com/ZzGp5AMR8G