İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, önceki seçimlerde İstanbul'daydı. Bu kez Akşener Ankara'da. Akşener, Ankara Bilkent'teki Türkiye Emlak Bankası Ortaokulu'nda oyunu kullandı.İYİ Parti lideri Akşener yapmış olduğu açıklamada "Zorlu bir süreçti. Ben miting yerine il merkezlerinde esnaf gezerek propaganda yaptım. İnşallah hayırlısı olur. Seçim sonuçlarının Türkiye açısından iyi olacağını düşünüyorum. Odakta seçmenin olduğu bir siyaset dilinin hakim olması içindi bu çaba." dedi Haber Merkezi
Gündem
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 10:59
Meral Akşener oyunu kullandı!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara'da oy kullandı.
Gündem
31 Mart 2024 - 10:59