Gönen’e bağlı 100. Yıl Mahallesi’nde bulunan bir işletmenin önünde bulunan çiçek saksıları, gece saatlerinde motosikletli bir şahıs tarafından çalındı. Sabah iş yerine gelen esnaf, saksıların eksik olduğunu görünce güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi ve hırsızlığı farketti. Motosikletli bir şahıs son derece soğuk kanlı bir şekilde saksıları motosikletine koyup uzaklaştığı o anlar kameralarca kaydedildi. Ertesi gece ise marul ekili saksılar da aynı şahıs tarafından çalındı. İş yeri sahibinin saksı hırsızından şikayetçi olup olmadığı bilinmiyor. İHA
Asayiş
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 13:42
Motoruyla saksıları çaldı
Balıkesir’in Gönen ilçesinde motosikletli bir şahıs gece saatlerinde bir işletmenin önünde bulunan saksıları çaldı.
Asayiş
24 Mart 2024 - 13:42