Dila Sude Hün/Nöbetçi GazeteCHP Bursa Büyükşehir Belediye başkan Adayı Mustafa Bozbey, "Arada yüzde 10 fark var." dedi.Seçime ilişkin olumsuz haberler aldığını belirten Bozbey, şu cümleleri kurdu:"Bu arada bazı duyumlar alıyoruz. Büyükşehir belediyesine bazı tırların yanaştığını duyuyoruz. Ben burdan emniyet mensuplarına duyuruyorum. Herhangi bir evrak kaçakçılığına, evrakla alakalı problemlere el koymalılar. Ordaki evraklar kamu malıdır. Bu konuya hemen sayın valimizin el atması gerekmektedir. Sayımlar hala devam ediyor. Sandık başında olan görevli arkadaşlarımız hala çalışmaya devam ediyor. Tekrardan hepsine teşekkür ediyorum Bir teşekkürü de mutlaka bir değişim olmalı diyen gönüllü görünmez kahramanlara etmek istiyorum. Bizi destekleyen, çalışan herkese tekrar teşekkür ediyorum."Bozbey konuşmasının ardından Bursalı tüm vatandaşları saat 02.00'de Kent Meydanı'na beklediklerini kaydetti.![](https://www.nobetcigazete.com/images/files/2024/03/6609cbe3efabe.jpeg)
Koordinasyon merkezinde bulunan katılımcilar 'Mustafa Bozbey gelecek Bursa gülümseyecek' sloganıyla salonda sevinç nidaları atıyor.CHP İl Başkanı Nihat Yeşiltaş da, "Yarın sabahtan halka hizmet etmeye başlıyoruz. Bize inanan, güvenen bu kentte değişim herkese teşekkür ediyoruz. Hizmette ötekileştirme olmadan her vatandaşa hizmet edeceğiz. Bize gönülden destek veren tüm Bursalılara saygılar ve sevgiler." sözlerini tamamladı.Son olarak Kayıhan Pala seçime ilişkin açıklamalarda bulundu. Kayıhan Pala'nın açıklaması şu şekilde:"6 ilçede öndeyiz. Çok sayıda meclis üyemiz Bursa'ya hizmet etmeye başlayacak. Henüz özellikle ilçelerde belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi adaylarımızın seçim sonuçları açıklanmadı. Tüm sonuçlar açıklanmadan, seçim bitti diyemiyoruz."Mustafa Bozbey tüm Bursalıları Kent Meydanı'na davet etti https://t.co/ipgctbg4B1… #secim2024 #bursa@mustafabozbey pic.twitter.com/Zex7OnyBYP
— Nöbetçi Gazete (@NobetciGazete) March 31, 2024
Podyum Davet seçim koordinasyon merkezi kapılarını Bursalı vatandaşlara açtı.31 Mart 2024 Bursa Yerel Seçim Açıklaması / Mustafa Bozbey https://t.co/EM7BbSZbea
— Mustafa Bozbey (@mustafabozbey) March 31, 2024
Bursalı vatandaşlar büyük bir coşkuyla İzmir Marşı söylüyorBursalı vatandaşlar büyük bir coşkuyla İzmir Marşı söylüyorhttps://t.co/z7i21r2jJh#secim2024 pic.twitter.com/OCkC6gOF1K
— Nöbetçi Gazete (@NobetciGazete) March 31, 2024
![](https://www.nobetcigazete.com/images/files/2024/03/6609cbe3efabe.jpeg)
Ayrıntılar geliyor...Dila Sude HünCHP koordinasyon merkezinde kutlamalar devam ediyorhttps://t.co/z7i21r2jJh#secim2024 #bursa #ondeyiz @mustafabozbey pic.twitter.com/WOh0RX4PtF
— Nöbetçi Gazete (@NobetciGazete) March 31, 2024