Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem ve belediye ekipleri ile bir araya gelen Bozbey, ilçenin yeni dönem ihtiyaçları ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Bozbey, ilçelerle ortak çalışmalar yaparak Bursa'nın her köşesine hak ettiği hizmeti ulaştırmayı amaçladıklarını vurguladı.
"BURSA'MIZIN HAK ETTİĞİ DEĞERİ ALMASINI SAĞLAYACAĞIZ"Başkan Mustafa Bozbey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bütün ilçelerimizle ortak çalışmalar yaparak Bursa’mızın hak ettiği hizmeti almasını sağlayacağız. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem ve ekiplerimiz ile yeni dönemde Mustafakemalpaşa’mızın ihtiyaçları ve öngördüğümüz projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk" ifadelerini kullandı.Gizem Özer
Bursa
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 13:15
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 13:33
Mustafakemalpaşa'da yeni dönem projeleri konuşuldu
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentin yol haritasını belirleyecek olan stratejik plan çalışmalarına devam ediyor. Bugünkü durağı ise Mustafakemalpaşa oldu.
Bursa
11 Haziran 2024 - 13:15
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 13:33