Başkan Deniz Dalgıç, X sosyal medya platformunda Türk edebiyatının önemli ismi olan Nazım Hikmet'in ölüm yıl dönümü dolayısıyla Mudanya Mütareke Meydanı'nda 'Nazım Hikmeti Anma Günü' düzenlediklerini paylaştı.Başkan Dalgıç'ın paylaşımı şu şekilde:"Yaşamı boyunca memleket sevgisini haykırmış, Türk ve dünya edebiyatının önemli ismi, umudun ve direnişin şairi Nazım Hikmet’i aramızdan ayrılışının yıl dönümünde anıyoruz.
️ 3 Haziran 2024 Pazartesi
⏰ 19.30
İlminur Atçı
️ 3 Haziran 2024 Pazartesi
⏰ 19.30
İlminur Atçı