Osmangazi Belediye Meclis üyeliğine seçildiği için başkanlık görevini bırakan Mustafa Gümüş'ün ardından kısa adı PAŞADER olan Mustafakemalpaşalılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde yeniden seçim heyecanı yaşanıyor.Pazar Günü gerçekleşecek kongre için adaylığını duyuran Murat Tuncel, 100 Nüfuslu Mustafakemalpaşa ve Bursa merkezde yaşayan 160 bini aşkın hemşehrilerinin sesi, Bursa’nın lokomotif gücü olacaklarını açıkladı. Başta hemşehrileri olmak üzere ilçeleri ve Bursa’ya değer katacak çalışmaları hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Tuncel, üretken ve çalışkan Mustafakemalpaşa insanını en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.48 yaşındaki Murat Tuncel, işletme mezunu ve aynı zamanda siyasal bilimlerde yüksek lisans ve doktora yapıyor. Bülten
Bursa
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 14:37
PAŞADER'de ilk aday Murat Tuncel oldu
Pazar günü yeni başkanını belirleyecek olan Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde adaylığını açıklayan ilk isim iş insanı Murat Tuncel oldu.
Bursa
15 Mayıs 2024 - 14:37